Türk Telekom Bedava 15GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava 15GB İnternet Kampanyası

Mayıs 12, 2019 0 Yazar: admin

Türk Telekom bedava internet kampanyalarına devam ediyoruz.Bu makalemizde size kolayca alabileceğiniz bedava 15 GB internet kampanyasının nasıl yapılacağı hakkında bilgi vereceğiz. Bu kampanyadan sadece Türk Telekom müşterileri yararlanabilmektedir. Kampanyaya katılım şartları ve bedava internetten nasıl faydalanacağınız hakkında detaylı bilgileri aşağıda paylaşıyoruz.

Türk Telekom Bedava 15GB İnternet Nasıl Alınır ?

Türk Telekom ücretsiz 15gb internet paketinden yararlanmak için ilk olarak yapmanız gereken google play veya appstore dan Türk Telekom Online uygulamasını cep telefonunuza indirmek.Ardından telefon numaranız ve giriş bilgileriniz ile sisteme giriş yapınız.

Paketler ve Tarifeler menüsüne tıklayınız bu alanda EKSTRA 5GB internet kampanyasını göreceksiniz buna online olarak kayıt olunuz.

Eğer mobil işlemlere erişemiyorsanız Türk Telekom hattınızdan sms göndererekte kampanyaya katılımda bulunabilirsiniz.Bunun için EKSTRA 5GB yazın ve 5555 numarasına SMS gönderiniz böylece kampanyaya katılım yapmış olacaksınız.

Türk Telekom Bedava 15GB İnternet alabilmek için Aylık 5GB ek internet paketine abone olmanız gerekmektedir.Bu paketin ücreti 15 TL olup güncel fiyatı için Türk Telekom Online İşlemler veya müşteri hizmetlerinden güncel fiyatını öğrenebilirsiniz.

Bu paketi almanız durumunda 15GB bedava internette size hediye edilecektir.