Türk Telekom Bedava Günlük 1 Saat Konuşma Paketi

Türk Telekom Bedava Günlük 1 Saat Konuşma Paketi

Mayıs 11, 2019 2 Yazar: admin

Türk Telekom müşterilerine özel yeni türk telekom bedava dakika kampanyaları ile yeniden karşınızdayız. Bu makalemizde sizler için Türk Telekom’un yeni duyurduğu ve sadece kadın müşterilerinin kullanabileceği günlük 1 saat her yöne bedava dakika paketini sizlerle paylaşıyoruz.

Unutmamanız gereken bu paketten sadece türk telekom kadın müşterileri faydalanabilmektedir. 1 Ay boyunca hafta içi hergün 13:00 / 14:00 arası 1 saat boyunca heryöne tamamen ücretsiz bir şekilde konuşabilirsiniz.Kampanya 1 ay boyunca devam edecek olup son 30 gün içerisinde 20 TL ve üzeri tl yükleme işlemi yapmış tüm Türk Telekom aboneleri türk telekom bedava dakika kampanyasından faydalanabilir.

Türk Telekom Bedava Günlük 1 Saat Konuşma Kampanyasından Nasıl Faydalanılır ? 

Yapmanız gereken aslında çok basit. Aşağıdaki adımları uygularsanız kolayca Türk telekom bedava günlük 1 saat konuşma paketinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca şunu belirtmeliyiz ki bu kampanyadan faydalanmak için en az 3 aydır türk telekom müşterisi olmanız gerekmektedir.

  • İlk adım olarak kampanyaya katılmak istediğiniz cep telefonundan smslere geliniz.
  • Gönderilen numara kısmına “5555” yazınız ve mesaj kısmına geliniz.
  • Mesaj kısmına ” HERYONE DK” yazın ve gönderiniz.
  • İşleminiz tamamdır.

Kısa süre sonra türk telekomdan işleminizin onaylandığına dair mesaj alacaksınız. Tamamen ücretsiz bir şekilde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Daha fazla bedava dakika kampanyaları için Türk Telekom Bedava Dakika bağlantısına tıklayarak birçok ücretsiz konuşma paketini öğrenebilirsiniz.

Bu makalemizde sizlere türk telekom bedava günlük 1 saat konuşma paketi hakkında detaylı bilgi verdik.Makalemizi beğendiyseniz lütfen sitemizi arkadaşlarınızla paylaşınız , bu sayede sizlere daha kaliteli içerikler üretebiliriz.