Türkcell 5GB Bedava İnternet Kampanyası

Türkcell 5GB Bedava İnternet Kampanyası

Mayıs 15, 2019 0 Yazar: admin

Türkcell müşterileri için özel olarak hazırlanmış Türkcell 5GB Bedava İnternet kampanyasına nasıl katılacağınız hakkında sizlere bu makalemizde bilgiler vereceğiz.Tamamen ücretsiz olarak katılım sağlayabileceğiniz bu kampanyada 1 ay geçerli 5 gb  türkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Öncelikle kampanyaya katılabilmeniz için 4.5G’e yeni geçmiş olmanız gerekmektedir.Eğer 2019 yılı içerisinde simkartınızı yeni almadıysanız veya aldıysanız bile 4.5g simkart yerine 3G simkart aldıysanız yine bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya süresince kullandığınız GB’lar için size bir ücret yansıtılmayacaktır.Ay içerisinde kullanmadığınız internetler diğer aya devam etmez.

Türkcell Bedava 5GB İnternet Kampanyası için katılım ve kullanma şartları aşağıdaki gibidir.

  • Türkcell Bedava 5GB İnternet kampanyasına 2019 Nisan ayından sonra  4.5G Simkarta ilk defa geçiş yapmış türkcell aboneleri faydalanabilmektedir.
  • Bu kriteri sağlayan türkcell müşterileri 4.5G Simkartını telefonuna ilk kez taktığından itibaren otomatik olarak 5GB Bedava internete sahip olacaklardır.
  • Ay sonunda kullanılmayan internet bir sonraki aya devir etmez.
  • Bu kampanya başka bir türkcell müşterisine transfer edilemez. Sadece Eski Simkart yani 3G’den yeni yani 4.5g simkarta geçenler türkcell bedava 5gb internet paketinden faydalanabilirler.