Türkcell BiP’ten Bedava 100 Dakika

Türkcell BiP’ten Bedava 100 Dakika

Mayıs 5, 2019 1 Yazar: admin

Türkiye’nin en büyük operatörlerinden biri olan Türkell müşterileri için harika bir kampanya ile karşınızdayız. 2019 yılı boyunca güncel olacak olan türkcell bedava 100 dakika kampanyası ile sevdiklerinizle dilediğinizce konuşabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceğin bu pakette tarifeyi aşmanız durumunda dakika / 0.06 tl ücret ödemeniz gerekecektir.Bu yüzden paketi aşmamak için kullanımlarınızı takip etmeniz gerekmektedir. 100 Dakikanız tamamlandığında size sms ile bilgilendirme yapılacaktır.

Ayrıca Türkcell bedava 100 dakika paketinde sadece türkcellliler ile konuşabilirsiniz.Diğer operatörler ile konuşamazsınız.Görüşmeniz durumunda tarifenize göre dakika başı ücretlendirme ile ödeme yapmak durumunda kalırsınız.

Lütfen Türkcell Bedava 100 Dakika kampanyasının sadece 24 saatlik olduğunu ve günün sonunda harcamadığınız dakikaların diğer güne devretmeyeceğinizi bilmenizi isteriz.Gün sonunda yeniden görüşmeleriniz ücretli olarak devam etecektir.

Türkcell Bedava 100 Dakika Nasıl Alınır ?

Bu kampanyaya katılım için bireysel müşteri olmanız gerekmektedir. Faturalı hat sahibi olmamalısınız ve hazır kart müşterisi olmalısınız.Maalesef şuan için faturalı hat sahipleri bu kampanyadan faydalanamamaktadır.

  • Bedava 100 dakika almak istediğiniz cep telefonunuzdan sms kısmına giriniz.
  • Bu alanda gönderilen numara kısmına 2200 yazınız.
  • Mesaj kısmına “BIP 100DK” yazınız ve gönderiniz
  • İşleminiz tamamdır.

 

Kısa bir süre sonra işleminizin onaylandığına dair size sms ile bilgilendirme yapılacak. Türkcell Bedava 100 dakika kampanyası sadece 1 günlük kampanyadır. 24 saat dolduktan sonra kampanyanız sona erer ve kullanılmamış dakikalarınız yanacaktır.

 

[recent-post id=”69″]

Daha fazla bedava konuşma paketleri için Türkcell Bedava Dakika bağlantısına tıklayarak birçok güncel bedava dakika paylaşımlarının yer aldığı sayfamıza erişebilirsiniz.