Vodafone Ramazan Ayına Özel Bedava Dakika

Vodafone Ramazan Ayına Özel Bedava Dakika

Mayıs 1, 2019 1 Yazar: admin

vodafone bedava dakika kampanyalarına devam ediyor. 2019 yılına özel birçok kampanya ile abonelerine kolaylık sağlayan vodafone bu sefer ise ramazan ayına özel  bedava dakika kampanyası ile bizlere ücretsiz dakika sunuyor.

Genel olarak abonelerine cazip fırsatlar sunan vodafone özellikle dakika , internet ve smslerin bol olduğu tarifeleri ile bir çok tarifesinde uygun fiyatlar ve bol alternatifli seçenekleri ile bizleri memnun etmektedir. Sadece aktif vodafone müşterilerine değil bu operatöre yeni geçiş yapanlarada uygun paketler sağlayan vodafone ihtiyaç halinde ulaşılabilecek birçok bedava dakika kampanyası sağlamaktadır.

vodafone ramazan kampanyalarında bu ayki hediyesi olan bedava dakika kampanyası için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.Bu sayede vodafone bedava konuşma paketi kazanabilir ve sevdiklerinizle doya doya bedava bir şekilde konuşabilirsiniz.

vodafone Bedava Dakika Kazanmak İçin Yapmanız Gerekenler 

  • Öncelikle vodafone müşterisi olmanız gerekmektedir
  • Ceptelefonunuzdan “kazan” yazınız ve gönderilen numaraya 4455 yazarak ücretsiz bir şekilde sms gönderiniz. ( Bu sms ücretsizdir )
  • vodafone sizi kısa bir değerlendirmeye alacak ve uygun görürse ki çoğunlukla onay verir , size 500 dakika hediye edecektir.
  • Kazandığınız bedava dakikaları vodafone hattı sahibi olan herkes ile dilediğinizce konuşarak bitirebilirsiniz.

[recent-post id=”21″]

 

Bu makalemizde sizlere vodafone ramazana özel bedava dakika paketi hakkında detaylı bilgi verdik. Daha fazla kampanya ve vodafone bedava dakika paketleri için bedava dakika bağlantımıza tıklayarak anasayfamızda birçok vodafone kampanyalarına ulaşabilir ve dilediğiniz ücretsiz kampanyayı kullanabilirsiniz.